Продължете към съдържанието

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Производител: CISCO
Наличност: с поръчка

SCU: MGBLH1 Категория: Етикет:

493.37лв.

Описание

Категория Routers & Switches Accessories
Производител CISCO
Партиден номер: MGBLH1
Х-ка 1Media: Single-mode fiber (SMF)
Х-ка 2Application: 1000BASE-LH
Х-ка 3Connector type: Duplex LC
Х-ка 4Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
Х-ка 5Max Transfer Distance: up to 40 km
Х-ка 6Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm