D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector

171.64лв.

Производител: D-LINK
Наличност: с поръчка

Код: DMC-300SC Категория: Етикет:

Описание

Категория Медиа конвертори
Производител D-LINK
Партиден номер: DMC-300SC
Х-ка 1 Converts 10/100Base-TX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100Base-FX Fast Ethernet multi-mode fiber signals.
Х-ка 2 Maximum fiber cable distance : 2 km
Х-ка 3 Interfaces/Ports: 1x RJ-45, 1x SC Duplex
Х-ка 4 Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Х-ка 5 Compatibility: DMC-1000 Chassis