D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

336.59лв.

Производител: D-LINK
Наличност: с поръчка

Код: DMC-700SC Категория: Етикет:

Описание

Категория Медиа конвертори
Производител D-LINK
Партиден номер: DMC-700SC
Х-ка 1 ConvertS 1000Base-SX fiber to 1000Base-T copper media or vice versa
Х-ка 2 Maximum fiber cable distance : 550 m
Х-ка 3 Interfaces/Ports: 1x RJ-45, 1x SC Duplex
Х-ка 4 Standards: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Х-ка 5 Compatibility: DMC-1000 Chassis