Продължете към съдържанието

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Производител: ZyXEL
Наличност: с поръчка

SCU: 91-010-204001B Категория: Етикет:

225.55лв.

Описание

Категория Managed Switches
Производител ZyXEL
Партиден номер: 91-010-204001B
Х-ка 1SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
Х-ка 2Wavelength: 850 nm
Х-ка 3LC Connector
Х-ка 4Max Transmission Distance: 550m
Х-ка 5Diagnostic data