Продължете към съдържанието

ZyXEL SFP10G-LR, 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector

Производител: ZyXEL
Наличност: с поръчка

SCU: SFP10G-LR-ZZ0101F Категория: Етикет:

914.33лв.

Описание

Категория Managed Switches
Производител ZyXEL
Партиден номер: SFP10G-LR-ZZ0101F
Х-ка 1 10G SFP+ modul
Х-ка 2 Wavelength: 1310nm
Х-ка 3 Long range (10km)
Х-ка 4 Double LC connector
Х-ка 5 Dimensions: 14.8 x 56.5 x 11.85 mm